Produkte > TXC CORPORATION > 9C-4.096MAAJ-T
9C-4.096MAAJ-T
9C-4.096MAAJ-T TXC CORPORATION
9c.pdf
Hersteller: TXC CORPORATION
Description: CRYSTAL 4.0960MHZ 18PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Part Status: Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms
Frequency: 4.096 MHz
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 9C-4.096MAAJ-T TXC CORPORATION
Description: CRYSTAL 4.0960MHZ 18PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Part Status: Obsolete, ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms, Frequency: 4.096 MHz.
Weitere Produktangebote 9C-4.096MAAJ-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
9C-4.096MAAJ-T 9C-4.096MAAJ-T Hersteller : TXC CORPORATION 9c.pdf Description: CRYSTAL 4.0960MHZ 18PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Obsolete
Frequency: 4.096 MHz
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
9C-4.096MAAJ-T 9C-4.096MAAJ-T Hersteller : TXC Corporation 9c-13007.pdf Crystals 4.096MHz 30ppm -20 +70C 18pF
auf Bestellung 949 Stücke:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Load Capacitance: 18pF
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Frequency: 4.096 MHz