Produkte > BOURNS INC. > RL875-562K-RC
RL875-562K-RC Bourns Inc.
RL875_series.pdf
Hersteller: Bourns Inc.
Description: IND7.8X7.5MM,5600UH10%0.11A,NON-
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 18.7Ohm Max
Q @ Freq: 35 @ 252kHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 5.6 mH
Current Rating (Amps): 110 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RL875-562K-RC Bourns Inc.
Description: IND7.8X7.5MM,5600UH10%0.11A,NON-, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 18.7Ohm Max, Q @ Freq: 35 @ 252kHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Part Status: Active, Inductance: 5.6 mH, Current Rating (Amps): 110 mA.
Weitere Produktangebote RL875-562K-RC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RL875-562K-RC RL875-562K-RC Hersteller : Bourns RL875_series-778071.pdf RF inductors - Leaded 5.6mH 10%