Produkte > RALTRON ELECTRONICS > A-1.8432-18-3RD
A-1.8432-18-3RD
A-1.8432-18-3RD Raltron Electronics
PdfFile_216177.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 1.8432MHZ 18PF TH
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/U - 3 Lead
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.547" (13.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 700 Ohms
Frequency: 1.8432 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A-1.8432-18-3RD Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 1.8432MHZ 18PF TH, Packaging: Bulk, Package / Case: HC-49/U - 3 Lead, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.547" (13.90mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 700 Ohms, Frequency: 1.8432 MHz.