Produkte > RALTRON ELECTRONICS > A-27.145-30-3OT-CL
A-27.145-30-3OT-CL
A-27.145-30-3OT-CL Raltron Electronics
A-27.145-30-3OT-CL.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 27.1450MHZ 30PF TH
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/U
Load Capacitance: 30pF
Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±100ppm
Frequency Tolerance: ±50ppm
Operating Mode: 3rd Overtone
Height - Seated (Max): 0.531" (13.49mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 27.145 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A-27.145-30-3OT-CL Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 27.1450MHZ 30PF TH, Packaging: Bulk, Package / Case: HC-49/U, Load Capacitance: 30pF, Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±100ppm, Frequency Tolerance: ±50ppm, Operating Mode: 3rd Overtone, Height - Seated (Max): 0.531" (13.49mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 27.145 MHz.