Produkte > LEDDYNAMICS INC. > A009-D-V-1000
A009-D-V-1000
A009-D-V-1000 LEDdynamics Inc.
buckblock-a009
Hersteller: LEDdynamics Inc.
Description: LED DRIVER CC BUCK 25.6V 1A
Features: SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.00" L x 1.20" W x 0.38" H (50.8mm x 30.5mm x 9.5mm)
Voltage - Output: 25.6V (Max)
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 32V
Efficiency: 90%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 1A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 10V
Part Status: Active
Power (Watts): 26 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A009-D-V-1000 LEDdynamics Inc.
Description: LED DRIVER CC BUCK 25.6V 1A, Features: SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.00" L x 1.20" W x 0.38" H (50.8mm x 30.5mm x 9.5mm), Voltage - Output: 25.6V (Max), Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 32V, Efficiency: 90%, Topology: Buck, Current - Output (Max): 1A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 10V, Part Status: Active, Power (Watts): 26 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.