Produkte > LEDDYNAMICS INC. > A011-D-V-350
A011-D-V-350
A011-D-V-350 LEDdynamics Inc.
flexblock-a011
Hersteller: LEDdynamics Inc.
Description: LED DVR CC BUCK-BOOST 48V 350MA
Features: SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.00" L x 1.20" W x 0.38" H (50.8mm x 30.5mm x 9.5mm)
Voltage - Output: 48V (Max)
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 32V
Efficiency: 90%
Topology: Buck-Boost
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 10V
Part Status: Active
Power (Watts): 17 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 185 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A011-D-V-350 LEDdynamics Inc.
Description: LED DVR CC BUCK-BOOST 48V 350MA, Features: SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.00" L x 1.20" W x 0.38" H (50.8mm x 30.5mm x 9.5mm), Voltage - Output: 48V (Max), Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 32V, Efficiency: 90%, Topology: Buck-Boost, Current - Output (Max): 350mA, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 10V, Part Status: Active, Power (Watts): 17 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.