Produkte > LEDDYNAMICS INC. > A011-D-V-500
A011-D-V-500
A011-D-V-500 LEDdynamics Inc.
flexblock-a011
Hersteller: LEDdynamics Inc.
Description: LED DVR CC BUCK-BOOST 48V 500MA
Packaging: Bulk
Features: SCP
Size / Dimension: 2.00" L x 1.20" W x 0.38" H (50.8mm x 30.5mm x 9.5mm)
Voltage - Output: 48V (Max)
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 32V
Efficiency: 90%
Topology: Buck-Boost
Current - Output (Max): 500mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 10V
Part Status: Active
Power (Watts): 24 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 51 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details A011-D-V-500 LEDdynamics Inc.
Description: LED DVR CC BUCK-BOOST 48V 500MA, Packaging: Bulk, Features: SCP, Size / Dimension: 2.00" L x 1.20" W x 0.38" H (50.8mm x 30.5mm x 9.5mm), Voltage - Output: 48V (Max), Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 32V, Efficiency: 90%, Topology: Buck-Boost, Current - Output (Max): 500mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 10V, Part Status: Active, Power (Watts): 24 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.