A150N50X4C TTM Technologies, Inc.
A150N50X4C.pdf
Hersteller: TTM Technologies, Inc.
Description: RF ATTENUATOR 50OHM
Packaging: Bag
Power (Watts): 150W
Package / Case: Nonstandard SMD
Part Status: Obsolete
Impedance: 50 Ohms
Frequency Range: 0 Hz ~ 3 GHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A150N50X4C TTM Technologies, Inc.
Description: RF ATTENUATOR 50OHM, Packaging: Bag, Power (Watts): 150W, Package / Case: Nonstandard SMD, Part Status: Obsolete, Impedance: 50 Ohms, Frequency Range: 0 Hz ~ 3 GHz.