A2500R24C00GR
A2500R24C00GR TTM Technologies, Inc.
A2500R24C_ProductBrief.pdf
Hersteller: TTM Technologies, Inc.
Description: RF TXRX MOD ISM>1GHZU.FL SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 24-SMD Module
Sensitivity: -104dBm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.6V
Power - Output: 1dBm
Data Rate: 500kbps
Current - Receiving: 16mA
Antenna Type: Antenna Not Included, U.FL
Utilized IC / Part: BCM43362
RF Family/Standard: General ISM > 1GHz
Serial Interfaces: SPI
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A2500R24C00GR TTM Technologies, Inc.
Description: RF TXRX MOD ISM>1GHZU.FL SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 24-SMD Module, Sensitivity: -104dBm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.4GHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.6V, Power - Output: 1dBm, Data Rate: 500kbps, Current - Receiving: 16mA, Antenna Type: Antenna Not Included, U.FL, Utilized IC / Part: BCM43362, RF Family/Standard: General ISM > 1GHz, Serial Interfaces: SPI, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote A2500R24C00GR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
A2500R24C00GR A2500R24C00GR Hersteller : Anaren A2500R24C_ProductBrief-1511932.pdf Sub-GHz Modules 2400MHz Radio Only Connector