A250N50X4 TTM Technologies, Inc.
A250N50X4.pdf
Hersteller: TTM Technologies, Inc.
Description: RF ATTENUATOR 50OHM
Packaging: Bag
Power (Watts): 250W
Package / Case: Nonstandard SMD
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms
Frequency Range: 0 Hz ~ 2.2 GHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A250N50X4 TTM Technologies, Inc.
Description: RF ATTENUATOR 50OHM, Packaging: Bag, Power (Watts): 250W, Package / Case: Nonstandard SMD, Part Status: Active, Impedance: 50 Ohms, Frequency Range: 0 Hz ~ 2.2 GHz.