Produkte > ANAREN > A2530E24CZ1GM
A2530E24CZ1GM
A2530E24CZ1GM Anaren
A2530E24AZ1_ProductBrief.pdf
Hersteller: Anaren
Zigbee Modules (802.15.4) 2.4GHz Conn. Chip CC2530 Range Ex
auf Bestellung 21 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A2530E24CZ1GM Anaren
Description: RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 34-SMD Module, Sensitivity: -95dBm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.4GHz, Memory Size: 256kB Flash, 8kB RAM, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 2.2V ~ 3.6V, Power - Output: 17dBm, Protocol: Zigbee®, Current - Receiving: 28mA, Current - Transmitting: 67mA ~ 128mA, Antenna Type: Antenna Not Included, U.FL, Utilized IC / Part: CC2530, RF Family/Standard: 802.15.4, Serial Interfaces: SPI, UART, Part Status: Obsolete, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote A2530E24CZ1GM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz
Memory Size: 256kB Flash, 8kB RAM
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 2.2V ~ 3.6V
Power - Output: 17dBm
Protocol: Zigbee®
Current - Receiving: 28mA
Current - Transmitting: 67mA ~ 128mA