Produkte > EBM-PAPST INC. > A2D250-AI14-10
A2D250-AI14-10 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: AC AXIAL FAN
Packaging: Bulk
Power (Watts): 140W
Voltage - Rated: 480VAC
Size / Dimension: Round - 250mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2580 RPM
Width: 83.00mm
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CE, CSA, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Tubeaxial, 3 Phase
Static Pressure: 0.440 in H2O (109.6 Pa)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A2D250-AI14-10 ebm-papst Inc.
Description: AC AXIAL FAN, Packaging: Bulk, Power (Watts): 140W, Voltage - Rated: 480VAC, Size / Dimension: Round - 250mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2580 RPM, Width: 83.00mm, Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CE, CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial, 3 Phase, Static Pressure: 0.440 in H2O (109.6 Pa).