Produkte > EBM-PAPST INC. > A4D300-AA02-01
A4D300-AA02-01 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: AC AXIAL FAN
Power (Watts): 110W
Features: Dual Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230/400VAC
Size / Dimension: Round - 300mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1520 RPM
Air Flow: 1024.9 CFM (28.70m³/min)
Width: 84.50mm
Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C)
Termination: 7 Wire Leads
Approval Agency: CE
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Tubeaxial, 3 Phase
Noise: 66.0dB(A)
Static Pressure: 0.441 in H2O (110.0 Pa)
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A4D300-AA02-01 ebm-papst Inc.
Description: AC AXIAL FAN, Power (Watts): 110W, Features: Dual Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230/400VAC, Size / Dimension: Round - 300mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1520 RPM, Air Flow: 1024.9 CFM (28.70m³/min), Width: 84.50mm, Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C), Termination: 7 Wire Leads, Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial, 3 Phase, Noise: 66.0dB(A), Static Pressure: 0.441 in H2O (110.0 Pa), Part Status: Obsolete.