Produkte > EBM-PAPST INC. > A4E300-AH26-06
A4E300-AH26-06 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: AC AXIAL FAN
Power (Watts): 95.0W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 300mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1480 RPM
Air Flow: 859.9 CFM (24.08m³/min)
Width: 75.00mm
Operating Temperature: 131°F (55°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CCC, CE, GOST
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 61.0dB(A)
Static Pressure: 0.261 in H2O (65.0 Pa)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A4E300-AH26-06 ebm-papst Inc.
Description: AC AXIAL FAN, Power (Watts): 95.0W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 300mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1480 RPM, Air Flow: 859.9 CFM (24.08m³/min), Width: 75.00mm, Operating Temperature: 131°F (55°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CCC, CE, GOST, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 61.0dB(A), Static Pressure: 0.261 in H2O (65.0 Pa), Part Status: Active.