Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > AA-019-12-22-00-00
AA-019-12-22-00-00
AA-019-12-22-00-00 Tark Thermal Solutions
AA_019_12_22_LTS_datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Air-to-Air, 20W, 41 Degree C, 3.15x2.44x4.13 in
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AA-019-12-22-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 20W, Packaging: Box, Weight: 0.661 lb (299.82 g), Dimensions - Overall: 80mm L x 62.2mm W x 104.5mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 52°C, Power - Input: 28 W, Heat Transfer Type: Air to Air, Power - Cooling: 20 W, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Current: 2.3 A, Voltage: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AA-019-12-22-00-00 AA-019-12-22-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems, Inc. AA-019-12-22-LTS-datasheet.pdf Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 20W
Packaging: Box
Weight: 0.661 lb (299.82 g)
Dimensions - Overall: 80mm L x 62.2mm W x 104.5mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 52°C
Power - Input: 28 W
Heat Transfer Type: Air to Air
Power - Cooling: 20 W
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Current: 2.3 A
Voltage: 12 V
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
AA-019-12-22-00-00 AA-019-12-22-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems AA-019-12-22-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies 20W 2.3A 52degC