Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > AA-024-12-22-00-00
AA-024-12-22-00-00
AA-024-12-22-00-00 Tark Thermal Solutions
AA-024-12-22-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 25W
Packaging: Box
Weight: 1.3 lbs (589.7 g)
Dimensions - Overall: 100mm L x 82.2mm W x 120.9mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 51°C
Power - Input: 29 W
Heat Transfer Type: Air to Air
Power - Cooling: 25 W
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Current: 2.4 A
Voltage: 12 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AA-024-12-22-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 25W, Packaging: Box, Weight: 1.3 lbs (589.7 g), Dimensions - Overall: 100mm L x 82.2mm W x 120.9mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 51°C, Power - Input: 29 W, Heat Transfer Type: Air to Air, Power - Cooling: 25 W, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Current: 2.4 A, Voltage: 12 V.
Weitere Produktangebote AA-024-12-22-00-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AA-024-12-22-00-00 AA-024-12-22-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions AA-024-12-22-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Air-to-Air, 24W, 35 Degree C, 3.94x3.23x4.76 in