Produkte > LAIRD THERMAL SYSTEMS, INC. > AA-033-24-22-00-00
AA-033-24-22-00-00
AA-033-24-22-00-00 Laird Thermal Systems, Inc.
Thermoelectric-cooler-options-4-28-21.pdf
Hersteller: Laird Thermal Systems, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 28W
Packaging: Bulk
Weight: 3.1 lbs (1.4 kg)
Dimensions - Overall: 180mm L x 84mm W x 138mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 48°C
Heat Transfer Type: Air to Air
Power - Cooling: 28 W
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Current: 2.3 A
Voltage: 24 V
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AA-033-24-22-00-00 Laird Thermal Systems, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 28W, Packaging: Bulk, Weight: 3.1 lbs (1.4 kg), Dimensions - Overall: 180mm L x 84mm W x 138mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 48°C, Heat Transfer Type: Air to Air, Power - Cooling: 28 W, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Current: 2.3 A, Voltage: 24 V.