Produkte > LAIRD THERMAL SYSTEMS, INC. > AA-034-12-22-00-00
AA-034-12-22-00-00
AA-034-12-22-00-00 Laird Thermal Systems, Inc.
AA-034-12-22-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Laird Thermal Systems, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 33W
Packaging: Box
Weight: 2.0 lbs (907.2 g)
Dimensions - Overall: 120mm L x 102.2mm W x 124.3mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 49°C
Power - Input: 42 W
Heat Transfer Type: Air to Air
Power - Cooling: 33 W
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Current: 3.5 A
Voltage: 12 V
auf Bestellung 26 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AA-034-12-22-00-00 Laird Thermal Systems, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 33W, Packaging: Box, Weight: 2.0 lbs (907.2 g), Dimensions - Overall: 120mm L x 102.2mm W x 124.3mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 49°C, Power - Input: 42 W, Heat Transfer Type: Air to Air, Power - Cooling: 33 W, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Current: 3.5 A, Voltage: 12 V.
Weitere Produktangebote AA-034-12-22-00-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AA-034-12-22-00-00 AA-034-12-22-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions AA-034-12-22-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Air-to-Air, 33W, 35 Degree C, 4.72x4.02x4.88 in