Produkte > LAIRD THERMAL SYSTEMS, INC. > AA-035-24-22-00-00
AA-035-24-22-00-00
AA-035-24-22-00-00 Laird Thermal Systems, Inc.
AA-035-12-22-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Laird Thermal Systems, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 33W
Packaging: Box
Weight: 2.2 lbs (997.9 g)
Dimensions - Overall: 180mm L x 83.3mm W x 137.8mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 52°C
Power - Input: 50.4 W
Heat Transfer Type: Air to Air
Power - Cooling: 33 W
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Current: 2.2 A
Voltage: 24 V
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AA-035-24-22-00-00 Laird Thermal Systems, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 33W, Packaging: Box, Weight: 2.2 lbs (997.9 g), Dimensions - Overall: 180mm L x 83.3mm W x 137.8mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 52°C, Power - Input: 50.4 W, Heat Transfer Type: Air to Air, Power - Cooling: 33 W, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Current: 2.2 A, Voltage: 24 V.
Weitere Produktangebote AA-035-24-22-00-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AA-035-24-22-00-00 AA-035-24-22-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems AA-035-12-22-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies 33W 2.2A 180X83.3mm