Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > AA-040-12-22-00-00
AA-040-12-22-00-00
AA-040-12-22-00-00 Tark Thermal Solutions
AA_040_12_22_LTS_datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Air-to-Air, 41W, 43 Degree C, 6.3x4.8x5.79 Inch
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AA-040-12-22-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 41W, Packaging: Box, Weight: 4.0 lbs (1.8 kg), Dimensions - Overall: 160mm L x 122mm W x 146.9mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 48°C, Power - Input: 76 W, Heat Transfer Type: Air to Air, Power - Cooling: 41 W, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Current: 6.3 A, Voltage: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AA-040-12-22-00-00 AA-040-12-22-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems, Inc. AA-040-12-22-LTS-datasheet.pdf Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 41W
Packaging: Box
Weight: 4.0 lbs (1.8 kg)
Dimensions - Overall: 160mm L x 122mm W x 146.9mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 48°C
Power - Input: 76 W
Heat Transfer Type: Air to Air
Power - Cooling: 41 W
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Current: 6.3 A
Voltage: 12 V