Produkte > LAIRD THERMAL SYSTEMS, INC. > AA-040-24-22-00-00
AA-040-24-22-00-00
AA-040-24-22-00-00 Laird Thermal Systems, Inc.
AA-040-24-22-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Laird Thermal Systems, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 39W
Packaging: Box
Weight: 4.0 lbs (1.8 kg)
Dimensions - Overall: 160mm L x 122mm W x 146.3mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 52°C
Power - Input: 62 W
Heat Transfer Type: Air to Air
Power - Cooling: 39 W
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Current: 2.6 A
Voltage: 24 V
auf Bestellung 4 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AA-040-24-22-00-00 Laird Thermal Systems, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 39W, Packaging: Box, Weight: 4.0 lbs (1.8 kg), Dimensions - Overall: 160mm L x 122mm W x 146.3mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 52°C, Power - Input: 62 W, Heat Transfer Type: Air to Air, Power - Cooling: 39 W, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Current: 2.6 A, Voltage: 24 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AA-040-24-22-00-00 AA-040-24-22-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems AA-040-24-22-datasheet-1714282.pdf Thermoelectric Assemblies 39W 2.6A 52degC
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
AA-040-24-22-00-00 AA-040-24-22-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions AA_040_24_22_LTS_datasheet-3602495.pdf Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Air-to-Air, 41W, 43 Degree C, 6.3x4.8x5.79 Inch