Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > AA-060-12-22-00-00
AA-060-12-22-00-00
AA-060-12-22-00-00 Tark Thermal Solutions
AA_060_12_22_LTS_datasheet-3601714.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Air-to-Air, 58W, 41 Degree C, 9.06x4.8x5.75 Inch
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AA-060-12-22-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 58W, Packaging: Box, Weight: 5.5 lbs (2.5 kg), Dimensions - Overall: 230mm L x 122mm W x 146.2mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 51°C, Power - Input: 74 W, Heat Transfer Type: Air to Air, Power - Cooling: 58 W, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Current: 6.2 A, Voltage: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AA-060-12-22-00-00 AA-060-12-22-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions AA-060-12-22-LTS-datasheet.pdf Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 58W
Packaging: Box
Weight: 5.5 lbs (2.5 kg)
Dimensions - Overall: 230mm L x 122mm W x 146.2mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 51°C
Power - Input: 74 W
Heat Transfer Type: Air to Air
Power - Cooling: 58 W
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Current: 6.2 A
Voltage: 12 V
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
AA-060-12-22-00-00 AA-060-12-22-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems AA-060-12-22-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies 58W 6.2A 51degC