Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > AA-060-24-23-00-10
AA-060-24-23-00-10
AA-060-24-23-00-10 Tark Thermal Solutions
Thermoelectric-cooler-options-4-28-21.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR
Packaging: Bulk
Dimensions - Overall: 230mm L x 122mm W x 146.9mm H
Heat Transfer Type: Air to Air
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Voltage: 24 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AA-060-24-23-00-10 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR, Packaging: Bulk, Dimensions - Overall: 230mm L x 122mm W x 146.9mm H, Heat Transfer Type: Air to Air, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Voltage: 24 V.