Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > AA-070-24-22-00-00
AA-070-24-22-00-00
AA-070-24-22-00-00 Tark Thermal Solutions
AA_070_24_22_LTS_datasheet-3601903.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Air-to-Air, 71W, 36 Degree C, 9.06x4.8x5.98 Inch
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AA-070-24-22-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 71W, Packaging: Box, Weight: 5.5 lbs (2.5 kg), Dimensions - Overall: 230mm L x 122mm W x 151.7mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 48°C, Power - Input: 91 W, Heat Transfer Type: Air to Air, Power - Cooling: 71 W, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Current: 3.8 A, Voltage: 24 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AA-070-24-22-00-00 AA-070-24-22-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems AA-070-24-22-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies 71W 3.8A 48degC
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
AA-070-24-22-00-00 AA-070-24-22-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems, Inc. AA-070-24-22-LTS-datasheet.pdf Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 71W
Packaging: Box
Weight: 5.5 lbs (2.5 kg)
Dimensions - Overall: 230mm L x 122mm W x 151.7mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 48°C
Power - Input: 91 W
Heat Transfer Type: Air to Air
Power - Cooling: 71 W
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Current: 3.8 A
Voltage: 24 V