Produkte > LAIRD THERMAL SYSTEMS, INC. > AA-150-24-23-00-10
AA-150-24-23-00-10
AA-150-24-23-00-10 Laird Thermal Systems, Inc.
Thermoelectric-cooler-options-4-28-21.pdf
Hersteller: Laird Thermal Systems, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR
Packaging: Bulk
Dimensions - Overall: 300mm L x 153mm W x 166.4mm H
Heat Transfer Type: Air to Air
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Part Status: Active
Voltage: 24 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AA-150-24-23-00-10 Laird Thermal Systems, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR, Packaging: Bulk, Dimensions - Overall: 300mm L x 153mm W x 166.4mm H, Heat Transfer Type: Air to Air, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Part Status: Active, Voltage: 24 V.