Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > AA-150-48-44-00-XX
AA-150-48-44-00-XX
AA-150-48-44-00-XX Tark Thermal Solutions
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Air-to-Air, Ruggedized, 143W, 11.81x5.98x7.2 in
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AA-150-48-44-00-XX Tark Thermal Solutions
Description: AA,150,48,24,44,00,XX, Packaging: Bulk, Dimensions - Overall: 300mm L x 152mm W x 179mm H, Operating Temperature: -40°C ~ 55°C, Power - Input: 190 W, Heat Transfer Type: Air to Air, Power - Cooling: 150 W, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Current: 3.9 A, Voltage: 48 V.
Weitere Produktangebote AA-150-48-44-00-XX
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AA-150-48-44-00-XX Hersteller : Laird Thermal Systems, Inc. Description: AA,150,48,24,44,00,XX
Packaging: Bulk
Dimensions - Overall: 300mm L x 152mm W x 179mm H
Operating Temperature: -40°C ~ 55°C
Power - Input: 190 W
Heat Transfer Type: Air to Air
Power - Cooling: 150 W
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Current: 3.9 A
Voltage: 48 V