Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > AA-200-24-22-00-00
AA-200-24-22-00-00
AA-200-24-22-00-00 Tark Thermal Solutions
AA_200_24_22_LTS_datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Air-to-Air, 195W, 15.75x6.02x7.01 in
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AA-200-24-22-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 193W, Packaging: Box, Weight: 16 lbs (7.3 kg), Dimensions - Overall: 400mm L x 153mm W x 178mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 48°C, Power - Input: 271 W, Heat Transfer Type: Air to Air, Power - Cooling: 193 W, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Current: 11.3 A, Voltage: 24 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AA-200-24-22-00-00 AA-200-24-22-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems, Inc. AA-200-24-22-LTS-datasheet.pdf Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 193W
Packaging: Box
Weight: 16 lbs (7.3 kg)
Dimensions - Overall: 400mm L x 153mm W x 178mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 48°C
Power - Input: 271 W
Heat Transfer Type: Air to Air
Power - Cooling: 193 W
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Current: 11.3 A
Voltage: 24 V