Produkte > LAIRD THERMAL SYSTEMS, INC. > AA-200-24-44-00-XX
AA-200-24-44-00-XX
AA-200-24-44-00-XX Laird Thermal Systems, Inc.
AA-200-24-44-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Laird Thermal Systems, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 193W
Packaging: Box
Weight: 15 lbs (6.8 kg)
Dimensions - Overall: 400mm L x 180mm W x 178mm H
Operating Temperature: -40°C ~ 55°C
Heat Transfer Type: Air to Air
Power - Cooling: 193 W
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Current: 11.3 A
Voltage: 24 V
auf Bestellung 10 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AA-200-24-44-00-XX Laird Thermal Systems, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY AIR-AIR 193W, Packaging: Box, Weight: 15 lbs (6.8 kg), Dimensions - Overall: 400mm L x 180mm W x 178mm H, Operating Temperature: -40°C ~ 55°C, Heat Transfer Type: Air to Air, Power - Cooling: 193 W, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Current: 11.3 A, Voltage: 24 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AA-200-24-44-00-XX AA-200-24-44-00-XX Hersteller : Laird Thermal Systems AA-200-24-44-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies 193W 24VDC 11.3A -40C to+55C NEMA 4
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
AA-200-24-44-00-XX AA-200-24-44-00-XX Hersteller : Tark Thermal Solutions AA_200_24_44_LTS_datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Air-to-Air, Ruggedized, 193W, 15.75x6.02x7.2 in