Produkte > ABC TAIWAN > AA0307150KSB
AA0307150KSB
AA0307150KSB ABC Taiwan
AA0307_ABC.pdf
Hersteller: ABC Taiwan
Дроссель с аксиальными выводами (L=15uH +/-10%, I=0.335 A, R=1.0 Ohm, Q=45@f=2.52MHz, SRF=14 MHz, d=3mm, l=7.5mm, -20 to +80C).... Група товару: Індуктивності Корпус: 3x7.5mm Од. вим: шт
Produktbewertung abgeben
Technische Details AA0307150KSB ABC Taiwan
Дроссель с аксиальными выводами (L=15uH +/-10%, I=0.335 A, R=1.0 Ohm, Q=45@f=2.52MHz, SRF=14 MHz, d=3mm, l=7.5mm, -20 to +80C).... Група товару: Індуктивності Корпус: 3x7.5mm Од. вим: шт, Anzahl je Verpackung: 1000 Stücke.