Produkte > ABC TAIWAN > AA0307221KSB
AA0307221KSB
AA0307221KSB ABC Taiwan
AA0307_ABC.pdf
Hersteller: ABC Taiwan
Дроссель с аксиальными выводами (L=220uH +/-10%, I=0.13 A, R=7.0 Ohm, Q=50@f=796 kHz, SRF=3.5 MHz, d=3mm, l=7.5mm, -20 to +80C).... Група товару: Індуктивності Корпус: 3x7.5mm Од. вим: шт
Produktbewertung abgeben
Technische Details AA0307221KSB ABC Taiwan
Дроссель с аксиальными выводами (L=220uH +/-10%, I=0.13 A, R=7.0 Ohm, Q=50@f=796 kHz, SRF=3.5 MHz, d=3mm, l=7.5mm, -20 to +80C).... Група товару: Індуктивності Корпус: 3x7.5mm Од. вим: шт, Anzahl je Verpackung: 1000 Stücke.