Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > AAT3670ISK-4.2-T1
AAT3670ISK-4.2-T1
AAT3670ISK-4.2-T1 Skyworks Solutions Inc.
AAT3670.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 1CELL 24QFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 24-VFQFN Exposed Pad
Number of Cells: 1
Mounting Type: Surface Mount
Interface: USB
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer
Supplier Device Package: 24-QFN (4x4)
Charge Current - Max: 1.6A
Programmable Features: Current
Fault Protection: Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit
Voltage - Supply (Max): 5.5V
Battery Pack Voltage: 4.2V
Current - Charging: Constant - Programmable
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AAT3670ISK-4.2-T1 Skyworks Solutions Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 1CELL 24QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 24-VFQFN Exposed Pad, Number of Cells: 1, Mounting Type: Surface Mount, Interface: USB, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer, Supplier Device Package: 24-QFN (4x4), Charge Current - Max: 1.6A, Programmable Features: Current, Fault Protection: Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit, Voltage - Supply (Max): 5.5V, Battery Pack Voltage: 4.2V, Current - Charging: Constant - Programmable.
Weitere Produktangebote AAT3670ISK-4.2-T1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Number of Cells: 1
Mounting Type: Surface Mount
Interface: USB
Charge Current - Max: 1.6A
Programmable Features: Current
Voltage - Supply (Max): 5.5V
Battery Pack Voltage: 4.2V