ACC02E20-15P-003 Amphenol Industrial Operations
5015%20-%20AC%20Threaded.pdf
Hersteller: Amphenol Industrial Operations
Description: CONN RCPT MALE 7POS SILVER CRIMP
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 7
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 20-15
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Threaded
Termination: Crimp
Ingress Protection: Environment Resistant
Cable Opening: 1.125" (28.58mm)
Mounting Feature: Flange
Contact Finish - Mating: Silver
Part Status: Active
Shell Material: Aluminum
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
auf Bestellung 744 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ACC02E20-15P-003 Amphenol Industrial Operations
Description: CONN RCPT MALE 7POS SILVER CRIMP, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Color: Olive Drab, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 7, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 20-15, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Crimp, Ingress Protection: Environment Resistant, Cable Opening: 1.125" (28.58mm), Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Silver, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.
Weitere Produktangebote ACC02E20-15P-003
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ACC02E-20-15P(003) Hersteller : Amphenol Industrial Operations 5015%20-%20AC%20Threaded.pdf Description: CONN RCPT 7POS BOX MNT W/PINS
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
ACC02E2015P003 Hersteller : Amphenol Industrial RADSOK-3538.pdf Circular MIL Spec Connector 7P Sz 20 Pin Crimp Box Mount Receptacle