Produkte > AMPHENOL INDUSTRIAL > ACS06E24-28S-003
ACS06E24-28S-003
ACS06E24-28S-003 Amphenol Industrial
ac_and_sae_as50151_ic_5-3532693.pdf
Hersteller: Amphenol Industrial
Circular MIL Spec Connector 24C 24#16 SKT Plug
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ACS06E24-28S-003 Amphenol Industrial
Description: CONN PLUG FMALE 24P SOLDER CUP, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Olive Drab, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 24, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 24-28, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: Environment Resistant, Cable Opening: 0.938" (23.83mm), Contact Finish - Mating: Silver, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-5015 Derivative.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Features: Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Olive Drab
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 24
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 24-28
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Threaded
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: Environment Resistant
Cable Opening: 0.938" (23.83mm)
Contact Finish - Mating: Silver
Part Status: Active
Shell Material: Aluminum
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
Qualification: MIL-5015 Derivative
auf Bestellung 135 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ACS06E-24-28S(003) Hersteller : Amphenol Industrial Operations 5015%20-%20AC%20Threaded.pdf Description: CONN PLUG 24POS STRAIGHT W/SCKT