AD80106Z Analog Devices Inc.
2156_AD8010.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: OBSOLETE
Packaging: Bulk
Amplifier Type: Current Feedback
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Supply: 15.5mA
Slew Rate: 800V/µs
Gain Bandwidth Product: 230 MHz
Current - Input Bias: 6 µA
Voltage - Input Offset: 5 mV
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 200 mA
-3db Bandwidth: 230 MHz
Voltage - Supply Span (Min): 9 V
Voltage - Supply Span (Max): 12 V
auf Bestellung 1959 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 84
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD80106Z Analog Devices Inc.
Description: OBSOLETE, Packaging: Bulk, Amplifier Type: Current Feedback, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Supply: 15.5mA, Slew Rate: 800V/µs, Gain Bandwidth Product: 230 MHz, Current - Input Bias: 6 µA, Voltage - Input Offset: 5 mV, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 200 mA, -3db Bandwidth: 230 MHz, Voltage - Supply Span (Min): 9 V, Voltage - Supply Span (Max): 12 V.