AD8010AR-16
AD8010AR-16 Analog Devices Inc.
AD8010.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC OPAMP CF 200MA LP 16SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Current Feedback
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Supply: 15.5mA
Slew Rate: 800V/µs
Current - Input Bias: 10 µA
Voltage - Input Offset: 5 mV
Supplier Device Package: 16-SOIC
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 200 mA
-3db Bandwidth: 230 MHz
Voltage - Supply Span (Min): 9 V
Voltage - Supply Span (Max): 12 V
auf Bestellung 21911 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 49
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD8010AR-16 Analog Devices Inc.
Description: IC OPAMP CF 200MA LP 16SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Current Feedback, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Supply: 15.5mA, Slew Rate: 800V/µs, Current - Input Bias: 10 µA, Voltage - Input Offset: 5 mV, Supplier Device Package: 16-SOIC, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 200 mA, -3db Bandwidth: 230 MHz, Voltage - Supply Span (Min): 9 V, Voltage - Supply Span (Max): 12 V.