ADJH22005
ADJH22005 Panasonic Electric Works
mech_eng_djh.pdf
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 50A 5V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 200 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 50 A
Switching Voltage: 480VAC - Max
Must Operate Voltage: 3.75 VDC
Load - Max Switching: 24000VA
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADJH22005 Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 50A 5V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 200 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 50 A, Switching Voltage: 480VAC - Max, Must Operate Voltage: 3.75 VDC, Operate Time: 20 ms, Release Time: 20 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Approval Agency: cURus, VDE, Load - Max Switching: 24000VA.
Weitere Produktangebote ADJH22005
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADJH22005 ADJH22005 Hersteller : Panasonic Industrial Devices panasonic_03262020mech_eng_djh-1823799.pdf General Purpose Relays 5V 50A 1 Coil Reverse polarity