Produkte > BRADY CORPORATION > AF-150-174-PK
AF-150-174-PK
AF-150-174-PK Brady Corporation
B-184.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: WIRE MARKER, 1.5 IN H
Packaging: Bulk
Color: Black Legend, Silver Background
Material: Aluminum
Type: Wire Marker, Cards
Size: 0.75" W x 1.50" L (19.1mm x 38.1mm)
Legend: 150-174
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AF-150-174-PK Brady Corporation
Description: WIRE MARKER, 1.5 IN H, Packaging: Bulk, Color: Black Legend, Silver Background, Material: Aluminum, Type: Wire Marker, Cards, Size: 0.75" W x 1.50" L (19.1mm x 38.1mm), Legend: 150-174.