Produkte > CUI DEVICES > AF100-265005
AF100-265005
AF100-265005 CUI Devices
af100-1775824.pdf
Hersteller: CUI Devices
Thermal Interface Products Thermal interface material, AF100, non-silicone- based, 26.25x50x0.5 mm
auf Bestellung 14 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AF100-265005 CUI Devices
Description: THERM PAD 26MMX50MM WHT 1SH=64PC, Packaging: Sheet, Color: White, Material: Non-Silicone, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0197" (0.500mm), Type: Pad, Sheet, Outline: 26.00mm x 50.00mm, Thermal Conductivity: 1.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.
Weitere Produktangebote AF100-265005
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AF100-265005 AF100-265005 Hersteller : CUI DEVICES af100.pdf Thermal Pad, AF100, 26.25 x 50 x 0.5 mm, 1.0 W/m.K Thermal Conductivity
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Sheet
Color: White
Material: Non-Silicone
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Pad, Sheet
Outline: 26.00mm x 50.00mm
Thermal Conductivity: 1.0W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Produkt ist nicht verfügbar
AF100-265005 AF100-265005 Hersteller : Same Sky af100.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, AF100, non-silicone- based, 26.25x50x0.5 mm