Produkte > CUI DEVICES > AF500-202005
AF500-202005
AF500-202005 CUI Devices
af500-1776536.pdf
Hersteller: CUI Devices
Thermal Interface Products Thermal interface material, AF500, non-silicone- based, 20x20x0.5 mm
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AF500-202005 CUI Devices
Description: THERM PAD 20MMX20MM 1 SHT=190PC, Packaging: Sheet, Color: White, Material: Non-Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0197" (0.500mm), Type: Pad, Sheet, Outline: 20.00mm x 20.00mm, Thermal Conductivity: 3.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AF500-202005 AF500-202005 Hersteller : Same Sky af500-3507490.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, AF500, non-silicone- based, 20x20x0.5 mm
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Sheet
Color: White
Material: Non-Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Pad, Sheet
Outline: 20.00mm x 20.00mm
Thermal Conductivity: 3.0W/m-K