Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > AFK687M63R44VT-F
AFK687M63R44VT-F Cornell Dubilier Knowles
AFK-V.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 680UF 20% 63V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.748" L x 0.827" W (19.00mm x 21.00mm)
Height - Seated (Max): 0.681" (17.30mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 80 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.268 A @ 120 Hz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AFK687M63R44VT-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 680UF 20% 63V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.748" L x 0.827" W (19.00mm x 21.00mm), Height - Seated (Max): 0.681" (17.30mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 63 V, Impedance: 80 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.268 A @ 120 Hz.
Weitere Produktangebote AFK687M63R44VT-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AFK687M63R44VT-F AFK687M63R44VT-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE AFK-V.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 680uF 20% 63V