Produkte > ANADIGICS > AGB3306S24Q1
AGB3306S24Q1 Anadigics
ANADS01424-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Anadigics
Description: IC AMP CELLULAR 0HZ-7GHZ SOT89
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-243AA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 0Hz ~ 7GHz
RF Type: Cellular, WLAN, CDMA, PCS, MMDS, W-CDMA, WLL
Voltage - Supply: 5V ~ 12V
Gain: 17.7dB
Current - Supply: 33mA
Noise Figure: 4.5dB
P1dB: 14.6dBm
Test Frequency: 1.95GHz