AHCA-30-1P
AHCA-30-1P Eaton Electronics
eaton-ahca-3ab-automotive-high-voltage-fuse-data-sheet-elx1252-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Cartridge Fuses Auto 6x32mm PCB Fuse, 30A
auf Bestellung 900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AHCA-30-1P Eaton Electronics
Description: FUSE PCB 6X32MM AUTO 30A, Packaging: Tray, Package / Case: Radial Bend Cylinder, Size / Dimension: 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm), Fuse Type: Cartridge, Ceramic, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Applications: Electrical, Industrial, Approval Agency: cURus, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 10kA, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 450 VAC, Voltage Rating - DC: 450 VDC.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AHCA-30-1P AHCA-30-1P Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-ahca-3ab-automotive-high-voltage-fuse-data-sheet-elx1252-en.pdf Description: FUSE PCB 6X32MM AUTO 30A
Packaging: Tray
Package / Case: Radial Bend Cylinder
Size / Dimension: 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Fuse Type: Cartridge, Ceramic
Current Rating (Amps): 30A
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Applications: Electrical, Industrial
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 10kA
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 450 VAC
Voltage Rating - DC: 450 VDC
auf Bestellung 1829 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
AHCA-30-1P AHCA-30-1P Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-ahca-3ab-automotive-high-voltage-fuse-data-sheet-elx1252-en.pdf Cartridge Fuses Auto 6x32mm PCB Fuse, 30A