AHV12V1KV1MAP
AHV12V1KV1MAP Analog Technologies, Inc.
AHV12V1KV1MAP.pdf
Hersteller: Analog Technologies, Inc.
Description: DIP HV 12V TO 1KV 1W DC-DC CONVE
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Packaging: Box
Package / Case: 7-DIP Module
Size / Dimension: 1.97" L x 1.38" W x 0.79" H (50.0mm x 35.0mm x 20.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13V
Efficiency: 70%
Current - Output (Max): 1mA
Voltage - Input (Min): 11V
Voltage - Output 1: 0 ~ 1000V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 3 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AHV12V1KV1MAP Analog Technologies, Inc.
Description: DIP HV 12V TO 1KV 1W DC-DC CONVE, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Box, Package / Case: 7-DIP Module, Size / Dimension: 1.97" L x 1.38" W x 0.79" H (50.0mm x 35.0mm x 20.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13V, Efficiency: 70%, Current - Output (Max): 1mA, Voltage - Input (Min): 11V, Voltage - Output 1: 0 ~ 1000V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1.