AHV24V1500V1MAW
AHV24V1500V1MAW Analog Technologies, Inc.
AHV24V1500V1MAW.pdf
Hersteller: Analog Technologies, Inc.
Description: HV 24V TO 1.5KV 1.5W DC-DC CONVE
Power (Watts): 1.5W
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.11" L x 2.36" W x 1.10" H (104.4mm x 59.9mm x 27.9mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 55°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 25V
Efficiency: 70%
Current - Output (Max): 1mA
Voltage - Input (Min): 23V
Voltage - Output 1: 0 ~ 1500V
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AHV24V1500V1MAW Analog Technologies, Inc.
Description: HV 24V TO 1.5KV 1.5W DC-DC CONVE, Power (Watts): 1.5W, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.11" L x 2.36" W x 1.10" H (104.4mm x 59.9mm x 27.9mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 55°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 25V, Efficiency: 70%, Current - Output (Max): 1mA, Voltage - Input (Min): 23V, Voltage - Output 1: 0 ~ 1500V, Number of Outputs: 1.