AHV24VN15KV1MAW
AHV24VN15KV1MAW Analog Technologies, Inc.
AHV24VN15KV1MAW.pdf
Hersteller: Analog Technologies, Inc.
Description: HV 24V TO -15KV 15W DC-DC CONVER
Power (Watts): 75W
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.51" L x 3.94" W x 2.17" H (140.0mm x 100.0mm x 55.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 55°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 25V
Efficiency: 70%
Current - Output (Max): 500µA
Voltage - Input (Min): 23V
Voltage - Output 1: 0 ~ -15000V
Produktbewertung abgeben
Technische Details AHV24VN15KV1MAW Analog Technologies, Inc.
Description: HV 24V TO -15KV 15W DC-DC CONVER, Power (Watts): 75W, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.51" L x 3.94" W x 2.17" H (140.0mm x 100.0mm x 55.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 55°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 25V, Efficiency: 70%, Current - Output (Max): 500µA, Voltage - Input (Min): 23V, Voltage - Output 1: 0 ~ -15000V, Number of Outputs: 1.