AK1E-380C
AK1E-380C Eaton - Electronics Division
eaton-ak1e-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 380VWM 520VC AXIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Right Angle Bend (24.15mm Center)
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1000A (1kA) (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 380V
Supplier Device Package: Axial
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 401V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 520V
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 58 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AK1E-380C Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 380VWM 520VC AXIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Right Angle Bend (24.15mm Center), Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1000A (1kA) (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 380V, Supplier Device Package: Axial, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 401V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 520V, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote AK1E-380C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AK1E-380C AK1E-380C Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_ak1e_tvs_diode_power_esd_suppressor_data_she-1953539.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes TVS AK1 380V BI