Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > AKIT-GPSS746MP-002
AKIT-GPSS746MP-002 TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: ANT KIT GPSS746MP-002 +
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 746MHz ~ 798MHz, 821MHz ~ 896MHz, 1.85GHz ~ 1.99GHz
Applications: EVDO, GPS, LTE
Gain: 0.5dBi, 3dBi
Termination: SMA Male
Number of Bands: 4
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 16.457" (418.00mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 772MHz, 858.5MHz, 1.575GHz, 1.92GHz
RF Family/Standard: Cellular, Navigation
Part Status: Active
Power - Max: 10 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AKIT-GPSS746MP-002 TE Connectivity Laird
Description: ANT KIT GPSS746MP-002 +, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 746MHz ~ 798MHz, 821MHz ~ 896MHz, 1.85GHz ~ 1.99GHz, Applications: EVDO, GPS, LTE, Gain: 0.5dBi, 3dBi, Termination: SMA Male, Number of Bands: 4, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 16.457" (418.00mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 772MHz, 858.5MHz, 1.575GHz, 1.92GHz, RF Family/Standard: Cellular, Navigation, Part Status: Active, Power - Max: 10 W.