ALH105K451A072
ALH105K451A072 Cornell Dubilier Knowles
ALH.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1UF 10% 450VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 450V
Height - Seated (Max): 1.331" (33.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 9.2 mOhms
Size / Dimension: 1.260" L x 0.709" W (32.00mm x 18.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ALH105K451A072 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1UF 10% 450VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 450V, Height - Seated (Max): 1.331" (33.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 9.2 mOhms, Size / Dimension: 1.260" L x 0.709" W (32.00mm x 18.00mm).
Weitere Produktangebote ALH105K451A072
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ALH105K451A072 ALH105K451A072 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE ALH.pdf Film Capacitors 1uF 450Vac 32x33x18mm LS=27.5