ALH335K451B064
ALH335K451B064 Cornell Dubilier Knowles
ALH.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 3.3UF 450VAC RAD 4 LEAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 450V
Height - Seated (Max): 1.488" (37.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 7.4 mOhms
Size / Dimension: 1.673" L x 1.102" W (42.50mm x 28.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ALH335K451B064 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 3.3UF 450VAC RAD 4 LEAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 450V, Height - Seated (Max): 1.488" (37.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 7.4 mOhms, Size / Dimension: 1.673" L x 1.102" W (42.50mm x 28.00mm).