ALH474K401A022
ALH474K401A022 Cornell Dubilier Knowles
ALH.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 400VAC RAD
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 400V
Height - Seated (Max): 0.819" (20.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 18.6 mOhms
Size / Dimension: 1.260" L x 0.433" W (32.00mm x 11.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ALH474K401A022 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 400VAC RAD, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 400V, Height - Seated (Max): 0.819" (20.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 18.6 mOhms, Size / Dimension: 1.260" L x 0.433" W (32.00mm x 11.00mm).
Weitere Produktangebote ALH474K401A022
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ALH474K401A022 ALH474K401A022 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE ALH.pdf Film Capacitors 0.47uF 400Vac 32x20x11mm LS=27.5